Cięcie betonu

Cięcia Betonu Piłami Diamentowymi

Beton jest materiałem niezwykle twardym i odpornym na czynniki atmosferyczne oraz mechaniczne. Bezpyłowe cięcie betonu jest wykonywane specjalnymi piłami i służy tworzeniu otworów okiennych na drzwi, szczelin dylatacyjnych, kanałów wentylacyjnych, otworów oraz linii pod instalacje elektryczne, gazowe, wodne bądź kanalizacyjne czy cięć posadzki betonowej. Cięcie betonu techniką diamentową to również cięcie stropów oraz wycinanie otworów w ścianie działowej. Warto zaznaczyć, iż jest to praca, która wymaga precyzji oraz zastosowania odpowiednich narzędzi pozwalających na diamentowe cięcie betonu. Swoje prace realizujemy przy różnego rodzaju inwestycjach. Usługa obejmuje m.in.:

  • hale widowiskowo-sportowe,
  • stadiony,
  • inwestycje budowlane, domy wielorodzinne, osiedla jednorodzinne,
  • budynki użyteczności publicznej, administracja, szkoły, przedszkola,
  • centra handlowe, parkingi, parki, place zabaw,
  • wiele innych prac, w tym również przemysłowych.

Zaufali nam

Zalety Cięcia Żelbetonu

Wykonując nowe otwory lub przesunięcia starych, możemy korygować błędy wykonawcze projektu budowlanego bez naruszenia konstrukcji nośnej budynku. Co to oznacza? Profesjonalne wiercenie i cięcie betonu zbrojonego to przede wszystkim wielka oszczędność czasu, a także finansów dla firmy budowlanej oraz inwestora. Technika diamentowa cięcia betonu stosowana przez specjalistów RAB umożliwia od podstaw przeprowadzenie instalacji elektrycznej, oświetleniowej oraz gazowej nieuwzględnionej w projekcie, co znacząco ułatwia adaptację projektu budowlanego. Ponadto dzięki zastosowaniu cięcia liną diamentową możliwa jest również adaptacja już istniejących, remontowanych pomieszczeń. Dodatkową zaletą cięcia betonu techniką diamentową jest chowanie wszelkiego typu instalacji, okablowania oraz rur pod tynk lub elewację. Tym sposobem budynek oraz wnętrze zyskuje nienaganną estetykę.
Cięcie w żelbetonie na mokro to metoda, która wiąże się ze stosunkowo niskim poziomem hałasu. Wyeliminowane są także drgania, co jest szczególnie ważne w przypadkach, w których mogłyby zagrozić stabilności konstrukcji. Ponadto na wysoką jakość naszych prac wpływają również stosowane przez nas piły, które wyposażone zostały w profesjonalny system chłodzenia tarczy, umożliwiający nieprzerwaną pracę na najwyższych obrotach. Nowoczesne przecinarki ręczne wykorzystują technologię elektryczną. Każdorazowe wycinanie betonu z wykorzystaniem techniki diamentowej w sposób kompleksowy przygotowuje powierzchnię do dalszej obróbki. System ten zapewnia dodatkowo brak jakiegokolwiek pyłu.

Koszt Usługi

Jeżeli chodzi o ceny wycinania otworów betonie, ustalamy je indywidualnie po szczegółowym zapoznaniu się ze specyfikacją prac. Do wykonania zlecenia przystępujemy w ciągu 24 godzin po jego otrzymaniu oraz ustaleniu wszystkich szczegółów. Podczas kontaktu udzielamy wszystkich odpowiedzi oraz informacji na temat szczegółów wyceny zleceń, a także ich realizacji. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Warszawy.

Profesjonalizm

Nowoczesny sprzęt, za pomocą którego przeprowadzamy cięcie betonu posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zatem gdy chodzi o cięcie betonu zbrojnego, nasza firma nie ma w sobie równych. Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy rzetelnie wykonają swoją pracę, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na rynku. Niezależnie od tego, czy posiadasz zlecenie na wykonanie profesjonalnego cięcia na dużych powierzchniach, czy regulowanie posadzki lub niewielkie nacięcia – zajmiemy się nimi i przeprowadzimy profesjonalne cięcia. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, a duże doświadczenie w zakresie techniki diamentowej sprawia, że wszystkie prace przebiegają bezproblemowo. Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa – dołącz do nich, jeśli szukasz profesjonalistów, którym możesz powierzyć wykonanie takiego zadania.